Process Engineer

Do jednego z naszych magazynów poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier procesu

Miejsce pracy:  Osła k/Bolesławca

Zakres obowiązków:

  • Proponowanie, kalkulowanie oraz realizacja usprawnień procesów, linii oraz stanowisk roboczych
  • Analiza możliwości automatyzacji procesów
  • Zarządzanie projektami optymalizacyjnymi wewnętrznie oraz z firmami zewnętrznymi
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów, linii technologicznych i maszyn
  • Tworzenie procedur i instrukcji stanowiskowych
  • Nadzór nad dokumentacją procesową oraz techniczną
  • Przygotowywanie zestawień oraz prezentacji

Czego potrzebujesz, żeby aplikować?

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera procesu/ projektu co najmniej 2 lata
  • Język angielski w stopniu średniozaawansowanym
  • Znajomość AutoCAD i narzędzi Lean
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
  • Umiejętności współpracy w zespole i pozyskiwania zaangażowania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO.
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez dostoswany pakiet szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „APLIKUJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez XPO SUPPLY CHAIN SP. Z O.O. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.logistyka@gxo.com Po upływie 2 lat od momentu aplikowania Twoje dane zostaną usunięte z naszych baz danych.

Prosimy o dodanie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez XPO SUPPLY CHAIN POLAND SP. Z O.O. w celach rekrutacji na stanowisko ,Inżynier procesu”.

GXO jest wiodącym dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla najbardziej znanych firm na świecie. Umożliwiamy naszym klientom zarządzanie swoimi towarami w efektywny sposób dzięki wykorzystaniu naszej zaawansowanej technologii oraz zindywidualizowanych usług. Naszą największą siłą jest  globalny zespół: energiczni, innowacyjni ludzie posiadający talent i doświadczenie w różnych obszarach, dzięki którym GXO jest doskonałym miejscem pracy.

Powyższe stwierdzenia mają na celu opisanie ogólnego charakteru i poziomu pracy wykonywanej przez osoby przypisane do tej klasyfikacji. Nie należy ich interpretować jako wyczerpującej listy wszystkich obowiązków i umiejętności wymaganych od tak sklasyfikowanego personelu. Wszyscy pracownicy mogą być, w razie potrzeby, zobowiązani do wykonywania obowiązków wykraczających poza normalne obowiązki. Zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie prywatności kandydata GXO tutaj.

Segment pracy: Process Engineer, Engineer, Supply, CAD, Drafting, Engineering, Operations