Quality & Enviromental Specialist

Date: 21-Aug-2019

Location: Gromadka, PL

Company: XPO Logistics

Jesteśmy XPO i działamy w największym i najbardziej innowacyjnym centrum logistycznym w tej części Europy! Wiemy, że zadowoleni i dobrze zaopiekowani pracownicy są absolutną podstawą biznesu.

Jesteśmy nowi w regionie i szukamy ludzi, którym zależy na godnych warunkach pracy, super atmosferze i szansie na rozwój.

Miejsce pracyOsła 1L (LSSE Krzywa), 59-706 Gromadka

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze jakości i ochrony środowiska)
  • Znajomości systemów zarządzania jakością i środowiskiem;
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość programów pakietu Ms Office

Obowiązki:

  • Nadzór nad dokumentacją systemu ZSZ
  • Monitorowanie środowiskowych wymagań prawnych i dostosowanie procesów firmy do tych wymagań;
  • Aktualizacja dokumentacji oraz nadzór nad obiegiem aktualnych wersji dokumentów;
  • Przygotowywanie i opiniowanie wewnętrznych procedur, instrukcji;
  • Koordynowanie i monitorowanie wdrożenia wymagań klientów zgodnie z podanymi standardami;
  • Pomiar, monitorowanie i ocena procesów;
  • Audyty wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Przeprowadzenie szkoleń z zakresu systemu jakości;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie systemu jakości;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Przygotowanie do wdrożenia systemu ISO 9001 i ISO 14000, 45001
  • Uczestniczenie w kontrolach organów zewnętrznych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu ochrony środowiska i jakości

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę

Stołówkę i pyszne posiłki za złotówkę

Prywatną opiekę medyczną

Kartę sportową

System Benefitowy - Motivizer

Naukę języka angielskiego na każdym poziomie

Ubezpieczenie na życie

Pakiet szkoleń i wdrożenie do obowiązków

Szansę na rozwój w strukturach firmy

Nowoczesny sprzęt i warunki pracy

Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

Dodatkowy urlop

Dołącz do zespołu XPO Contract Logistics i twórz z nami najlepsze miejsce pracy w regionie!

XPO dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie logistyki magazynowej  dla największych firm na świecie, w tym do Disney, Pepsi, L'Oréal, Toyota i wielu innych. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą transportową na liście Fortune 500, a to dopiero początek.

Powyższe stwierdzenia mają na celu opisanie ogólnego charakteru i poziomu pracy wykonywanej przez osoby przypisane do tej klasyfikacji. Nie należy ich interpretować jako wyczerpującej listy wszystkich obowiązków i umiejętności wymaganych od tak sklasyfikowanego personelu. Wszyscy pracownicy mogą być, w razie potrzeby, zobowiązani do wykonywania obowiązków wykraczających poza normalne obowiązki.